About
לקבלת פרטים נוספים

Art of Living. Since 1929

רצף הינה החברה הוותיקה ביותר בארץ בתחום הריצוף מאז היווסדה בשנת 1929. מנכ"ל החברה והבעלים, אורי קרמר, ממשיך דרכו של אביו אברהם קרמר ז"ל, מצעיד את החברה משנת 1974 יחד עם צוות מיומן ומקצועי ובליווי טובי האדריכלים בארץ, במטרה להוביל את ענף עיצוב הבית ולתת מענה לצרכי השוק תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של מקצוענות ואיכות. רצף חרטה על דגלה כערך עליון את האמינות והמצוינות בשירות עבור לקוחותיה. סוד ההצלחה שלנו טמון ביחס האישי, במיומנות ובאמינות שלנו.  

אמנות העיצוב היא דרך החיים שלנו ומכתיבה סטנדרט גבוה ושילוב בין סגנונות עיצוביים בהתאם לטרנדים העולמיים. בין המוצרים המיובאים ומשווקים על ידי חברת רצף :מוצרי גרניט פורצלן , קרמיקה לריצוף וחיפוי קירות, שיש אבן, פרקטים, כלים סניטריים, ברזים וריהוט חדרי אמבט.

חברת רצף מייבאת את מוצריה בעיקר מהיצרנים המובילים באיטליה, ספרד, טורקיה, סין, גרמניה והולנד ומשווקת אותם ישירות לצרכן וכן ל-60 חנויות נבחרות ברחבי הארץ, תוך הקפדה על איכות גבוהה ביותר של המוצרים המשווקים על ידה. לא בכדי החברה מייצגת את המותגים המובילים ביותר בעולם העיצוב וביניהם:


aparici , casal grande p. ,ceradomus, delcona, emil ceramica, fincibec, flaviker-pisa, fondovalle, gattoni, graniti fiandre, marca corona mirage, nobili, peronda, refin, serenissima, sphinx

באזור הצפון חברת רצף הינה המובילה בתחומה בעולם הבנייה הרוויה ויודעת להציע מגוון רחב של פתרונות ומוצרים אטרקטיביים, תוך כדי שמירה על סטנדרט  מוצרים גבוה ושרות ללא תחרות. בין לקוחותינו נמצאים הקבלנים והיזמים המובילים בארץ, עם פתיחתו של אולם התצוגה החדש בתל אביב אנו נקבע סטנדרטים חדשים גם באזור המרכז.


אנו בחברת רצף גאים להשתתף במגוון פרויקטים חדשניים, בתי חולים, בתי ספר, מבני ציבור ובתי מלון כגון: מלון "ורסאנו", מלון "רויאל ביץ'" ת"א, מלון "המקום" בגליל ועוד אתרים בכל רחבי הארץ.

חברת רצף מזמינה אתכם לחוויה מעוררת השראה באולמות התצוגה החדישים והמפוארים ולהתרשם מקולקציות ייחודיות של מוצרים איכותיים לעיצוב הבית מהיצרנים הגדולים והבולטים ביותר בענף. באולמות התצוגה, מהמפוארים והגדולים בישראל, המשתרעים על פני שטח של יותר מ- 2,000 מ“ר, ניתן למצוא מגוון גדול ביותר של המותגים המובילים את עולם עיצוב הבית וליהנות מתכנון, יעוץ ועיצוב פנים לבתים פרטיים, לשטחי מסחר ולפרויקטים מורכבים הדורשים יעוץ לאורך כל שלבי התכנון.


בחודש ינואר 2014 נפתח אולם התצוגה החדש של חברת רצף דורון בנמל תל אביב. זהו אולם בוטיק חדיש, אינטימי ומיוחד במינו בו ניתן להתרשם מהעיצובים המרשימים, לגעת בחומרים האיכותיים וכן לקבל ייעוץ ממיטב האדריכלים והמומחים לעיצוב הבית. זאת, בנוסף לאולם התצוגה המחודש והמפואר הממוקם בצומת קריית אתא ליד מתחם איקאה החדש, המצוי בנגישות גבוהה ביותר לכל תושבי אזור חיפה, הקריות והצפון. רחבת החניה הגדולה ומחסני רצף הצמודים לתצוגה, מבטיחים נוחות מרבית למבקרים וכן אספקה מהירה ומידית של המוצרים שנרכשו.


בואו לפגוש מסורת איטלקית ועיצוב בינלאומי קפדני, לגעת במותגים הגדולים, להכיר מעצבים מובילים וליהנות משירות בלתי מתפשר.


סניף רצף דורון תל אביב – רחוב התערוכה 3, ביתן 5, נמל תל אביב. טל. 03-6451000 | פקס. 03-5441177


סניף רצף צפון - מרכז תצוגה, מכירות ומחסנים, דרך חיפה 44 , כביש קריית אתא.  טל. 04-8818111 | פקס. 03-5441177

78 שנות עשיה
1929
הקמת מפעל המרצפות רצף על ידי המשפחות קופמן, דובי, בר עקיבא.
1952
הקמת מחלקת ייצור מדרגות בחברה.
1979
תחילת יבוא שיש טבעי, קרמיקה וכלים סניטרים מאיטליה.
1984
הקמת רשת שיווק ארצית למכירת מרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן.
1999
סגירת מפעל היצור והתמקדות ביבוא מותגים מאיטליה.
2004
הרחבת אולם התצוגה ל-2,000 מ"ר והפיכתו למפוארים בישראל.